Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Orkestrası | Dolce Band

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Orkestrası | Dolce Band

Dolce Band Orkestrası , Türkiye’ nin en çok tercih edilen orkestrası olarak bir çok platform tarafından 5 yıldız kalite onayı kazanmıştır.

    İyi bir orkestra seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli konu , ekibin sabit kadrolu olması , provalı olması ve kaliteli müzisyenlerden oluşmasıdır. Eğlence orkestrası denildiğinde Türkiye’ nin en iyi 5 ekibinden birisi olarak gösterilen Dolce Band Orkestrası ile iletişime geçmeden organizasyonunuzu tam olarak planlamış sayılmazsınız.

    Eğlence ve Etkinlik orkestrası fiyatlarını oluşturan unsurlar arasında ses sistemi , ışık sistemi ,truss ve podyum gelmektedir. Luxury wedding band (lüx düğün orkestraları) içinde en önde gelen Dolce Band Orkestrası, gönül rahatlığı ile çalışabileceğiniz üst düzey bir ekiptir. Düğün organizasyonu , orkestra ,düğün müziği , bando , trio ve dj hizmetleri gibi konularda detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Dolce Band Orkestrası profesyonel marka patentli, kurumsal bir orkestradır.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Orkestrası | Dolce Band

    Profesyonel ekibimiz, her organizasyon için özel olarak hazırlanır. Taleplerinizi de değerlendirerek kusursuz bir gecenin organizasyon planını oluştururuz. Bütün gece Premium Class bir orkestra ile çalışmanın keyfini hissediyor olacaksınız. Siz sevgili dostlarınızla bu özel gününüzün mutluluğunu paylaşırken, bizler de sizlere eşsiz şarkı ve şovlarımızla eşlik ediyor olacağız. Gece sonu da her zaman ki gibi sizleri ailemize katmanın mutluluğuyla evimize dönüyoruz.

Misyonumuz : En kaliteli müzik hizmetini en uygun fiyata vermektir.

Repertuarımız :

Yerli & Yabancı Pop şarkılar, Güncel Hit parçalar, 80 – 90 Parçaları, Jazz Klasikleri, Blues ve Twistler, Latin parçalar, İtalyanca-Fransızca-İspanyolca ve İngilizce eserler, Rock&Roll, Napolitenler ve tabi ki bizim kültürümüzün ” En güzel Türküleri, Yöresel Oyun havaları ve Türk Sanat müziği eserlerini kapsayan çok geniş bir repertuar ile gecenizi bir müzik ziyafetine çeviriyoruz.

    Dinamik ve eğlenceli sahne performanslarını, talebinize göre BANDO muz, Davul şovları, DJ performans ve Dans Ekibinin koreografileriyle de süsleyebilen Dolce Band ,gecenizin mükemmel geçmesi için sizin kadar gayretli olacaktır. 7 ile 15 kişilik kadro alternatiflerimizden sizin için en uygun olana beraber karar verip en iyi hizmeti almanıza yardımcı olacağız. Videolarımız yaptıklarımızın en iyi referansıdır. En özel gecenizi şansa değil Dolce Band garantisine bırakmanız dileğiyle… 🙂

Dolce Band Orkestrası , İstanbul Müzik Organizasyon , Müzik Grupları

Bizimle İletişime Geçmek İçin : 0506 513 43 02

Instagram : DolceBand

https://dolceband.business.site

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir