Bir düğün hayal edin…  Gerisini biz yapalım…

 

Türkiye’ nin en çok tercih edilen, yeni nesil düğün orkestrası Dolce Band‘ in sayfasına hoşgeldiniz…

Seçkin Düğün Organizasyonları (Luxury Wedding), Kurumsal Etkinlikler , Bayi Toplantıları , Şirket Geceleri , Galalar , Mice Etkinlikleri , Belediye Konserleri , Mezuniyetler ve Festivallerin profesyonel müzik hizmetlerinde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Şimdi, düğününüzün en önemli bölümü olan müzik ile ilgili aklınızdaki tüm karışıklıklardan kurtulacağınıza emin olabilirsiniz.

Rahatlayın ve hayalinizdeki düğün orkestrası ile … 80 & 90 lar … Dünya Klasikleri… Yerli Yabancı Pop Hitleri…

Jazz / Blues / RocknRoll …Oyun Havaları… ve daha fazlası ile müthiş bir müzik ziyafeti yaşamaya hazır olun.​

Bazen perküsyon şovlarımızla dans edelim bazen de sahne de beraber şarkı söyleyelim..

 

Beraber yapacağımız detaylı planlamalar ile harika bir organizasyon sizleri bekliyor olacak. 

 

Yüzlerce düğün performansının vermiş olduğu tecrübe ve işimize vermiş olduğumuz değeri, galerimizde bulunan %100 canlı performanslarımızdan da izleyebilirsiniz.

Daha fazla görsel ve ayrıntılı bilgi için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

İzmir düğün orkestrası , düğün orkestra fiyatları ve düğün müzik organizasyonu ile ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

 

    Dolce Band Orkestrası, İzmir’ in en kaliteli solistleri ve müzisyenlerinin buluşmasıyla kurulmuş 15 senelik altyapıya dayanan üst düzey bir markadır. Günümüzde Lüx Düğün Orkestrası (Luxury Wedding Band) olarak da  geçen yeni nesil orkestra kültürünün en iyi temsilcisidir. Ana kadrosu 26 kişiden oluşan Dolce Band , çözüm ortağı sanatçı portföyü ile 60 kişilik profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir.

 

    Türkiye’nin bir çok bölgesinde sahne alma imkanı olan Dolce Band ile düğünleriniz ve özel günleriniz, bir karnaval havasında geçecektir.

 

    Profesyonel ekibimiz, her organizasyon için özel olarak hazırlanır. Taleplerinizi de değerlendirerek kusursuz bir gecenin organizasyon planını oluştururuz. Bütün gece Premium Class bir orkestra ile çalışmanın keyfini hissediyor olacaksınız. Siz sevgili dostlarınızla bu özel gününüzün mutluluğunu paylaşırken, bizler de sizlere eşsiz şarkı ve şovlarımızla eşlik ediyor olacağız. Gece sonu da her zaman ki gibi sizleri ailemize katmanın mutluluğuyla evimize döneriz.

Misyonumuz : En kaliteli müzik hizmetini en uygun fiyata vermektir.

 

Solistlerimiz : (Organizasyona özel kadro kurma opsiyonuyla)

Elif İPEK (Opera Sanatçımız)

Gizem ÖZTÜTÜNCÜ (Pop Sanatçımız)

Buket TÜZÜN  (Pop / Jazz Sanatçımız)

Nilay ÖZSIRKINTI   (Pop Sanatçımız)

Hakan Bora ERTUĞRUL (Pop Sanatçımız)

Feyza BAKIR  (Pop Sanatçımız)

Damla Su ÇİFTÇİ (Pop Sanatçımız)

Zehra İmge YILDIRIM (Pop Sanatçımız)

Orkestra :

Uğur KOROĞLU (Tuşlu çalgılar) / Maestro

Ahmet ŞEHİR  (Tuşlu çalgılar / 2. Şef)

Caner BOZDEMİR (Bas Gitar)

Erdem TÜZÜN (Davul)

Eray  AKÇAY (Davul)

Çisil ÖZYAMAN  (Keman)

Hakan BORAZANCI (Elektro Gitar)

Koray AHISKAL (Perküsyon)

Engin KAYA (Perküsyon)

Arda HORASANLI ( Sax)

Mümtaz ÖFKELİ (Trombon)

Tuna HORASANLI (Bas Gitar)

Rahman KORKUT (Davul)

Tuna LEBLEBİSATAN (Elektro Gitar)

Özgür BAKKALOĞLU (Bas Gitar)

Manolya ŞENSESLİ (Keman)

Onur AYDOĞAN (Kanun)

Saygı KURT (Klarnet)

Mert İŞYAR (Buzuki / Cümbüş)

Volkan MÜEZZİNOĞLU (Perküsyon)

 

Repertuarımız :

Yerli & Yabancı Pop şarkılar, Güncel Hit parçalar, 80 – 90 Parçaları, Jazz Klasikleri, Blues ve Twistler, Latin parçalar, İtalyanca-Fransızca-İspanyolca ve İngilizce eserler, Rock&Roll, Napolitenler ve tabi ki bizim kültürümüzün ” En güzel Türküleri, Yöresel Oyun havaları ve Türk Sanat müziği eserlerini kapsayan çok geniş bir repertuar ile gecenizi bir müzik ziyafetine çeviriyoruz.

 

    Dinamik ve eğlenceli sahne performanslarını, talebinize göre BANDO muz, Davul şovları, DJ performans ve Dans Ekibinin koreografileriyle de süsleyebilen Dolce Band ,gecenizin mükemmel geçmesi için sizin kadar gayretli olacaktır. 7 ile 15 kişilik kadro alternatiflerimizden sizin için en uygun olana beraber karar verip en iyi hizmeti almanıza yardımcı olacağız. Videolarımız yaptıklarımızın en iyi referansıdır. En özel gecenizi şansa değil Dolce Band garantisine bırakmanız dileğiyle… 🙂